REZERVASYON HİJYEN

Check Availability

You will receive an email when the reservation has been confirmed.

Sağlıkla Kalın

Nefes alan mimarisiyle tasarlanmış doğal ahşap dokulu ve birbirinden bağımsız bungalovlarımız, geniş ve ferah yemyeşil bahçemiz,özel sahilimiz,tertemiz denizimiz, sımsıcacık güneşimizle sizleri yeniden ağırlayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Her zaman olduğu gibi kusursuz bir hizmet sunabilmek için hazırladığımız sağlık ve hijyen standartlarımızı sizlerle paylaşmak isteriz..

Eskiden olduğu gibi bugün de sizlere hayal ettiğiniz mutlu ve huzurlu tatil için kapılarımızı açtık. İçten gülüşümüz ve tüm misafirperverliğimizle sizleri ağırlamak için burdayız!

fully-responsive

SAĞLIKLI EKİP

Size huzurlu bir ortamda hizmet edebilmek için görevinin başında hazır bulunan tüm personellerimiz detaylı sağlık taramasından geçirmiştir.


fully-responsive

EĞİTİM SERTİFİKASI

Misafirlerimiz ile doğrudan ya da dolaylı olarak iletişim kuracak tüm personellerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen eğitimi sertifikası alınmıştır.

fully-responsive

ONLINE
CEHECK-IN

Check- in işlemlerimizi online ortama taşıdık.fully-responsive

ODALARIMIZ

Odalarımız ve tüm ortak kullanım alanlarımız ; ULV yöntemiyle Sağlık Bakanlığı onaylı virüs ve bakteriler üzerinde etkili ve insan sağlığına zararlı olmayan "PRONTECH" ürünü ile düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

fully-responsive

MASKE
ATEŞ ÖLÇÜMÜ

İhtiyaç duyulması halinde siz misafirlerimize medikal maske ve eldiven otelimiz tarafından temin edebilmektedir. .

Misafirlerimizin talep etmesi halinde sınırlı sayıda ateş ölçer, resepsiyonumuzda hazır bulunmaktadır.


fully-responsive

ORTAK KULLANIM ALANLARI

Odalarımız ve WC'lerimiz, titizlikle ozon cihazlarıyla dezenfekte edilmekte olup mutfaklarımızda kullanılan tüm malzemeler, meyve ve sebzeler ozonlu su ile özenle yıkanmaktadır.

Restoranlarımızdaki masa ve sandalyelerimiz, havuz etrafında ve kumsalda yer alan şezlonglarımız sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yerleştirilmiş ve düzenli olarak dezenfektesi personelimizce sağlanmaktadır.

fully-responsive

KLİMA SİSTEMLERİMİZ

Odalarımızdaki klima sistemleri her odaya özel olup filtre sterilizasyonu düzenli olarak yapılmaktadır.fully-responsive

ORGANİK BESLENME

Kahvaltı menümüz, bağışıklık sistemini güçlendiren,vitamin-protein bakımından güçlü taze,doğal ve organik ürünlerle özenle hazırlanmıştır. Kahvaltımız a la carte sistemiyle servis edilmektedir.